nuiyoga10.jpg (51 KB)

Resim Filtrele
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Yoga İçin Hangi Kıyafetleri Seçmelisiniz?

Üst Giyim

Yoga pratiklerinizde seçeceğiniz ürünler bedeninize uygun olmalıdır. Çok sıkı olup sizi boğmamalı, çok geniş olup üstünüzden dökülmemelidir. Nefes alabilen kumaştan yapılmış, cildinizi rahatsız etmeyen ürünlerle verimliliğinizi artırabilirsiniz. 

Alt Giyim

Yoga pratiklerinde, tayt tercih edilmelidir. Eşofman gibi bol ürünler, egzersizleriniz sırasında duruşlarınızı ve pozlarınızı zorlayabilir. Bu sebeple vücudunuzun bir parçası gibi hareket kabiliyeti kazandıran tasarımları tercih etmelisiniz.

İç Giyim

İç giyim ürünlerinde her spor dalında tercih edilen yoga sütyenlerinden kullanabilirsiniz. Yoga sütyenleri dikişsiz olmaları ile teninizin rahat olmasını sağlar. Vücudunuzu aşırı sıkmadan size hareket özgürlüğü sağlar.

Doğru Yoga Üstü ve Tişörtü

Esnek kıyafetler, pratiğinizi destekleyecektir.

Yoga pozları, gerilme ve eğilme hareketleri içerir. Vücudunuzun esnemesi için katkı sunan hareketlerdir. Bu hareketler sırasında kıyafetlerinizin de esnek olması, rahat hareket kabiliyeti için oldukça mühimdir. Esneyebilir özelliklere sahip yoga kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Kaliteli kumaştan kıyafetleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Kesimleri iyi olan yoga kıyafetleri, uzun süre tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Ne çok dar ne de çok bol giysileri seçmelisiniz. Ucuz malzemeler çabucak solar ve yırtılabilir. Hafif esneyebilen ve sağlam malzemeli kumaştan üretilmiş ürünlerden satın almalısınız.

Nui Yoga Üstleri

Nui Yoga’nın ürün gamında bulunan yoga üstleri ve tişörtleri hafif esnek ve kaliteli malzemeden üretilmiş iyi kesim ürünlerdir. Özel bir kumaştan yapılan ve üzerinizde ağırlaşmayan Nui Yoga üstleri, kendinizi yogaya daha çok vermenizi sağlayacaktır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.