nuiyoga10.jpg (51 KB)

Resim Filtrele
Görünüm
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Mat Askısı Nedir?

Taşıma askısı, yoga matınızı kolayca taşımanızı sağlayan yoga ekipmanıdır. Omuza takılarak kolayca matınızın taşınmasına yardımcı olur. İster çapraz, ister düz takmaya uygundur. Mat askısı, yoga kemeri olarakta kullanılabilecek bir üründür. Zorlayıcı yoga pozlarında esnemeniz için kemer işlevi için de kullanabilirsiniz.

Mat Askısı Ne İşe Yarar?

Mat askısı; stüdyo, kamp ve tatile giderken matlarınızı taşımanızda size pratiklik sağlar. Farklı renk ve desen seçenekleriyle tüm matlara uyumludur. Pamuklu kumaştan üretilen dokusu ile omuzunuzu acıtmadan, rahatça taşımanıza yardımcı olur. Nui Yoga mat askılarını aynı zam

anda sizi zorlayan pozlarda esnemenize yardımcı olan yoga kemeri olarakta kullanabilirsiniz. Yoga malzemeleri arasında önemli bir rolü  olan mat askısı ile hafifçe ve yaralanma riski olmadan yapamayacağınız gerilmelere ulaşırsınız. Yoga kemeri ile bacaklarınızı dik tutmak, arkalarındaki esnemeyi hissetmek için özel bir çaba harcamanız gerekmez. Mat askısı, bu işleviyle yoga kemeri görevini de görür. Her boyutta kolay sabitleme ve ayarlama için özel hızlı açılan metal kancaları ile matınızı güvenle taşımanıza yardımcı olur. 

Nui Yoga Mat Askısının Özellikleri

  • Nui Yoga mat askıları, pamuklu kumaştan üretilmiştir. Böylece ağır matları taşırken omuzunuzu acıtmaz.
  • Sabitlenen metal kancası ile herhangi bir düşme riski yaratmaz. Matınızı güvenle taşımanıza olanak tanır.
  • Uzunluğu 2 m, genişliği 4 cm’ dir. Omzunuzda kolayca taşımanıza uygundur.
  • Türkiye’de üretilmiştir.
  • Yer kaplamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.