Ücretsiz Kargo 🚛 / Güvenli Alışveriş ✔ / Kolay İade ve Değişim ♻

DEĞİŞİM

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, sipariş ettiğiniz ürünlerin, size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde değişimini veya iadesini talep edebilirsiniz.

Hesabım sayfasında değişim sürecini başlatarak online başvuruda bulunmasını gerekmektedir.

Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünlerin iade ve değişim talepleri kabul edilemeyecektir.

Değişim ürününüz bize ulaştığında ilgili birimler tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra 10 iş günü içerisin de değişim sağlanmaktadır.

Değiştirmek istediğiniz ürünün numarası veya rengi stoklarımız da yok ise toplam fatura tutarınız kadar adınıza kupon oluşturulmaktadır.

Size iletilen kupon kodu ile istediğiniz ürünün siparişini vererek değişim işlemi yapılmaktadır.

Değişim ürünlerinde karşı ödeme olarak ARAS kargoya teslim edebilirsiniz. Başka kargo şirketlerinden gelen karşı ödemeli paketler kabul edilmemektedir.

İADE

www.nuiyogashop.com adresinden satın aldığınız tüm ürünleri ambalajı ve kendisi hasar görmemiş, kullanılmamış, barkodu zedelenmemiş ve kopmamış olmak kaydı ile siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içinde, iade edebilirsiniz.

Defolu/hatalı/kusurlu ürüne ilişkin yapmak istediğiniz iadelerde ise, ürününüzü iade etme süreniz 30 gündür.

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, hesabım sayfasında iade sürecisini başlatmanız gerekmektedir.

 

Ürünü faturanızın bir örneği ile birlikte ARAS kargo ile ücretsiz olarak aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücretleri göndericiye aittir ve ücreti ödenmeyen kargolar, firmamızca teslim alınmamaktadır. Faturasız iade yapılmamaktadır.

İade ürününüz bize ulaştığında ilgili birimler tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra 10 iş günü içerisin de para iadeniz tarafımızdan size yapılarak, çalıştığınız bankaya bağlı olarak da para iadeniz 3 ila 7 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Taksitli ödeme seçeneğiyle aldığınız ürüne ait tutarın tamamı, kredi kartınıza iade edilir. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.

İNCELEME

Nuiyogashop.com ‘dan satın almış olduğunuz ürünü incelemeye göndermek için "İade Süreci"ni takip ederek bize geri gönderebilirsiniz. Ürününüz ilgili markamızın İnceleme Departmanı tarafından incelenerek 21 iş günü içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

İade adresi :

Cey Tekstil

Fulya Mahallesi Belen Sokak No:6 K:6 Şişli - İstanbul

İade ve değişimler ARAS Kargo ile karşı ödemeli gönderilmelidir. Başka kargo şirketleri ile gönderilen karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.

Hakkımızda

İsminin anlamı Maorice dilinde bolluk bereket ve harika anlamına gelen Nui Yoga, yoga yapmayı daha keyifli hale getirecek yoga malzemelerini daha çok kişiyle buluşturmayı hedefleyen bir markadır. Yoganın insanları daha özgür kıldığına inanan kurucusu tarafından 2019 yılında hayata geçirilen Nui Yoga, kendisine ve evrene dair daha çok farkındalık kazanmak isteyenlerin yolculuklarında yer alarak onların daha keyifli yoga yapmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Sepet

Ara Toplam: ₺0

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.