nuiyoga10.jpg (51 KB)

Nui Yoga’nın geniş ürün yelpazesinde yer alan ekipmanlar, size keyifli bir yoga deneyiminin anahtarını sunuyor. Fırsatlar kategorisinde yer alan ürünlerimiz; dönemsel indirimleriyle bitmeden sizi bekliyor.

Siz de Nui Yoga’nın uygun fiyatlı, yüksek kaliteli malzemelerinden yararlanabilir; yoga pratiğinizi süsleyebilirsiniz.

Resim Filtrele
Görünüm
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Nui Yoga’nın geniş ürün yelpazesinde yer alan ekipmanlar, size keyifli bir yoga deneyiminin anahtarını sunuyor. Fırsatlar kategorisinde yer alan ürünlerimiz; dönemsel indirimleriyle bitmeden sizi bekliyor. Siz de Nui Yoga’nın uygun fiyatlı, yüksek kaliteli malzemelerinden yararlanabilir; yoga pratiğinizi süsleyebilirsiniz.

Nui Yoga’nın Geniş Ürün Yelpazesi

Nui Yoga Üstleri

Nui Yoga’nın ürün gamında bulunan yoga üstleri ve tişörtleri, hafif esnek ve kaliteli malzemeden üretilmiş iyi kesim ürünlerdir. Özel bir kumaştan yapılan ve üzerinizde ağırlaşmayan Nui Yoga üstleri, kendinizi yogaya daha çok vermenizi sağlayacaktır. 

Nui Yoga Lavanta Keseleri

Nui Yoga’nın ketenden üretilmiş lavanta keseleri, farklı renk seçenekleri ile yoga pratiğinizi süslemeyi bekliyor. Lavanta keseleri; zihninizi sakinleştirmenize, daha rahat uyumanıza ve baş ağrılarınıza iyi gelen bir etki sunar. %100 İsveç keteninden üretilmiş Nui Yoga lavanta keseleri, yoga yaparken dinginleşmenizi sağlayacaktır.

Nui Yoga Palo Santo Tütsüsü

Nui Yoga Palo Santo tütsüleri Kolombiya’dan ithal edilmiştir. Uzunları yaklaşık 12-15 cm civarındadır. İçeriğinde ya da üstünde herhangi bir dışarıdan madde içermez. Kokusu ve dokusu kendine hastır. Tek bir Palo Santo dalı, uzun süreli kullanıma uygundur. Palo Santo çubuklarının rengi farklı tonlarda olabilir. Ağacın kendi gövdesindeki doğal renk değişimleri oldukça normaldir.

Nui Yoga’nın Yoga Minderi

Bedenin henüz açık olmadığı yoga pozlarında; bedeni koruyan ve kasların rahatlamasına destek olan Nui Yoga yoga minderlerinden edinerek; yoga deneyiminizi hem daha zevkli hem da daha az riskli bir hale getirebilirsiniz. Panama kumaştan üretilmiş, oldukça konforlu yoga minderlerinin çeşitli renklerinden size uygun olanından edinebilir; daha verimli bir yoga deneyimi yaşayabilirsiniz.  

Nui Yoga Battaniyeleri

Farklı renk seçenekleriyle sizi daha çok motive edecek Nui Yoga battaniyeleri, özel polar kumaştan üretilmiş dokusu ile size keyifli bir yoga deneyimi yaşatıyor. Yoga battaniyeleri aynı zamanda sırt ve bacaklarınıza destek vererek; uygun duruş ve oturuşları yapmanıza yardımcı olur. Vücudunuzun daha serbest olmasını sağlayarak enerjinizi yükseltir. Vücut ısınızı dengeler, üşütmenize engel olur. Pek çok yoga türünde kullanılan yoga battaniyeleri yoga stüdyolarında veya yoga yaptığınız alana renk katmak; daha verimli ve canlı bir deneyim yaşamanız için özel olarak üretilmiştir.

Fırsat Bu Fırsat!

Sitemize üye olarak büyük indirimlerden haberdar olabilir ; fırsat ürünlerimiz bitmeden %50’ye varan indirimlerle Nui Yoga ürünlerine sahip olabilirsiniz. Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bültenimize üye olmayı, sosyal medya platformlarından bizi takip etmeyi unutmayın!

Yoga, kim olduğunuzu bulmak için harika bir fırsattır. Nui Yoga fırsatları ise, yoganız için…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.